ליצירת קשר 052-7330456

המלצות ותעודות

המלצות אחרונות

המלצה על הרצאות

"דלית היקרה
נפלה בחלקי הזכות להכיר אותך ולהשתייך למשפחת בית אפל, אישה מדהימה עם הרבה יכולות ונתינה, מרצה עם המון אהבה. תודה על סבלנות מרובה, על אכפתיות ודאגה, על המרץ והאמונה שהענקת לנו שאנחנו יכולים לשפר את חיינו, העברת לנו שיעורים לחיים ולמדנו איך להיות קצת יותר נעימים וטובים ובמיוחד למדנו הרבה על עצמנו.
תודה מכל הלב"

המלצה על טיפול בכעסים בסקייפ

"את דלית ראיתי לראשונה בתוכנית בוקר ורותקתי לנושא השיחה שהיה ניהול כעסים. לראשונה מישהו תיאר לפרטים את הבעיה ממנה סבלתי ובנוסף מצאה חן בעיני דלית עצמה. באותה התקופה עזבתי את העבודה והפכתי לאמא במשרה מלאה. להפתעתי למרות שהפחתתי את הלחצים של העבודה עדיין היה מצטבר בי כעס רב בסיטואציות שונות בחיי היום יום.

החלטתי ליצור קשר עם דלית ולהתחיל טיפול אך אז גיליתי שדלית גרה רחוק ממקום מגורי. הייתי נחושה לדבר דווקא עם דלית ושמחתי שיש אפשרות לשוחח דרך הסקייפ. מהר מאוד הבנתי שזכיתי. דלית מטפלת מצוינת, הטכניקות שהיא מלמדת אכן עוזרות לי והטיפול בסקייפ התאים לי מאוד. מצד אחד התחושה היא של פגישה פנים מול פנים וזאת מכיוון שניתן לראות אחת את השנייה דרך המחשב. מצד שני אין צורך לצאת מהבית, לי זה חסך זמן, ויש גם דיסקרטיות מלאה.

מפנה נוסף חל לפני כחצי שנה, כאשר התגלה אצל בעלי סרטן מסוג אלים ביותר. מאותו הרגע דלית החלה ללוות אותי ברגעים הקשים בחיי והיא עוזרת לי להתמודד עם המחלה, הלחצים המגיעים איתה, הפחדים והדאגות, פעמים רבות היא סייעה לי להגיע להחלטות, לארגן את המחשבות, לנהל נכון את הזמן, ולהתנהל מול הילדים והמשפחה. בטיפול מה שחשוב זה האינטראקציה והכימיה עם המטפל. לדעתי דלית היא מטפלת מצוינת ולכן מעולם לא הייתה משמעות לכך שהפגישות שלנו מתקיימות דרך הסקייפ ולא פנים מול פנים. אם אתם זקוקים לעזרה אני ממליצה מאוד להיעזר בדלית. חבל לסבול כשיש מטפל שיכול לעזור ולפתור בעיות שלא היו נפתרות לבד. אני ממליצה במיוחד על דלית כמטפלת שיכולה ללוות במסע כמו שלנו של מחלה קשה כי אין לי ספק שהיא עושה איתנו עבודה נפלאה. וזו גם ההזדמנות שלי להגיד תודה!"

המלצה על סדנה לשליטה בכעסים

"כל אחד מאיתנו נתקל במצבים מעצבנים בעבודה, עם חברים, משפחה, מצבים כואבים של מחלה קשה או פרידה, אלה ימים קשים שהורסים לנו את הבריאות. בסדנא של דלית למדנו איך לנהל את הכעסים ולעבור את הימים הקשים האלה בשלום, קיבלנו כלים להתמודדות עם כעסים בלי לפגוע בעצמנו או בסובבים אותנו, להיות רגועים יותר, לקחת הכל בפרופורציה, לחשוב חיובי ועוד הרבה דברים חשובים לכל המשפחה. אנו רוצות להודות לדלית על העזרה לכל אחד למצוא את שלוות הנפש, תודה על הסבלנות. אנו מחכות להמשך הסדנאות שלך בכל נושא. באהבה ותודה מכל הלב"

המלצה על סדנת מודעות

"דלית אישה יקרה, רק 7 מפגשים וכמה שינויים עברתי, אני מגדירה עצמי כאדם מודע ובכל זאת המודלים שאת מציגה הם מפתחות מידע ליצירת שינוי בחיים. המידע עשיר, מפרה ומעניק זווית ראיה רחבה על מי אנחנו ואיך אנחנו בוחרים לחיות מול עצמנו ומול הזולת. אני מלאת הערכה והוקרה על הדרך שאת עושה את הדברים, את נעימה, מלאת רגישות ואכפתיות בדרך בה את נותנת לכל אחד מרחב פרטי בקבוצה ללמוד ולהתפתח בקצב האישי שלו. תודה גדולה מכל הלב על השמחה והרוגע שהבאת אל חיי ועל חיוך שגדל מידי יום"

המלצה על סדנא לשליטה בכעסים

"בסדנא למדתי איפה שורש הבעיה, איך להבין את האדם ממול, לא להעמיס הכל על עצמי, לקחת הכל יותר קל. למדתי לעשות מפת רגשות ובחיי היום יום נהייתי יותר רגועה, הרבה פחות כועסת, מנסה להתנהג באופן יותר מחושב ולא מהבטן, מהאמוציות"

"הגעתי לדלית בגלל מצוקה מסויימת ודווקא לדלית בגלל המלצות ששמעתי עליה, גיליתי אישה מדהימה שדרכה גיליתי המון על עצמי ולא רק...כל מילה שלה נאמרת בשלווה והשקט חילחל לשומע, ממש מושלם, היא פשוט קנתה את ליבי בידע ובנועם שלה"

המלצה על טיפול בכעסים

"לדלית המקסימה, המקצועית, מלאת היצירתיות ורצון לעזור, תודה על הכלים שנתת לי לעשות שינוי ולכעוס פחות, תודה מכל הלב!"

המלצה על טיפול משפחתי

"לדלית, בעבר ניסינו פתרונות רבים אך ללא תוצאות רצויות, מהמפגש הראשון דלית התחברה עם כל בני המשפחה, גילינו אישה אכפתית, יסודית, שולטת בחומר, מקצועית, זוכרת היטב כל פרט, מעניקה פתרונות וכלים מעשיים שהיו מאוד חסרים לנו, הילדים שאלו כל הזמן מתי דלית תגיע. תודה רבה."

"לדלית היקרה, תודה תודה תודה על כל היחס החם ועל הסבלנות. שה' ימלא את משאלות לבך ושתמשיכי לעזור לאחרים"

המלצה על הדרכת הורים

"אני מודה בחום על הנחיית הורים שזכיתי לה, תודה לדלית על הסבלנות, ההקשבה, העצות והכי חשוב שלימדת אותנו לגשת לבעיות ממקום של רוגע וחשיבה נכונה, באמצעות המפגשים למדנו לצמוח לחיים טובים יותר עם עצמנו, ילדנו ובכלל עם הסביבה".

המלצה על טיפול דרך הסקייפ

"שמי דניאל הגעתי לדלית עקב בעיה חמורה של כעסים וחוסר תקשורת טובה עם הסביבה . חיפשתי באינטרנט מטפלים . אני גר במקום רחוק מהמרכז. ולא היה באפשרותי להגיע כול שבוע לטיפולים במרכז. רוב המטפלים הטובים נמצאים במרכז. ולי היה מאוד חשוב לטפל בעצמי.
אחרי הרס משפחתי וחיי. בעקבות כעסי על הסביבה תחושת קורבן תחושת האין אונים אשר אפיינה אותי משחר ילדותי . דיברתי עם דלית. והייתה בנינו כימיה. והסכמתי לנסות טיפולים באמצעות הסקייפ .

אני מאוד מרוצה שהסכמתי לטיפול בסקייפ . אחרת בטח הייתי עדיין תקוע בבעיות החמורות שאפיינו אותי, דלית עזרה לי לראות דברים אחרת בחיי ולהבין איך להתייחס לדברים בצורה יותר נכונה לי . ומה לעשות ומה לא לעשות כדי להגיע למקומות רצויים לי ולסביבתי הקרובה ואין הרבה הבדל בין טיפול בסקייפ לטיפול פרונטלי אשמח לענות על שאלות לכל המעוניין תודה דניאל."