ליצירת קשר 052-7330456

הספר "עולמו של דניאל"

עולמו של דניאל" הוא ספר חינוכי הכולל 12 סיפורי ילדים עם איורים מרהיבים, כאשר לכל סיפור מצורף קטע של ייעוץ חינוכי להתמודדות קלה יותר עם המצב המתואר בסיפור. הספר נכתב ע"י יועצת חינוכית, מטפלת משפחתית ומנחת הורים ועוסק בנושאים חשובים מחיי היום יום: קינאה בין אחים, קשיים עם שינה, מקלחת, אוכל, סידור החדר, ילד שרוצה להחליט לבד, מריבות בין חברים, חמלה לבעלי חיים, ילד שרוצה שיקנו לו ויקנו לו, פחדים, נדיבות…

אין צורך לרכוש לכל נושא ספר נפרד, בספר "עולמו של דניאל" מופיעים יחד הנושאים החשובים לגיל הרך.

הספר מומלץ בפורום ספרי ילדים לגיל הרך, בירחון "הורים וילדים" וע"י אנשי מקצוע מתחום הטיפול והחינוך לגיל הרך.
הספר מיועד לגילאי 2-7, הילדים מתחברים לספר ומבקשים לשמוע עוד ועוד מכיוון שהספר מספר על עולמם.

ניתן לרכוש אותו במחיר מוזל ישירות מהמחברת בטל 052-7330456 (אפשרות להקדשה אישית

מפגש חווייתי עם הסופרת :

ניתן להזמין מפגש חווייתי לילדים בבתי ספר או בגנים עם סופרת הספר "עולמו של דניאל", מיועד לגני חובה או לכיתות א' ו ב', במפגש אני מקריאה לילדים סיפור המתייחס לפחדים או לכעסים ומציעה לילדים כלים להתמודדות עם מצבים, כאשר חלק גדול מזה מגיע גם מהילדים עצמם ומפעיל את היצירתיות שלהם.

המלצות על הספר "עולמו של דניאל"

נחמה בר חיים, "גן סוף" אשדוד

"השנה קיבלנו לגן אוצר יקר, את ספרך המשמש עבורנו כלי עזר לכוון את הילדים להתנהגות נכונה באמצעות הסיפורים הנפלאים שבו, הספר מותאם לילדי הגן הן מהסיבה שהסיפורים בו קצרים וגם לקוחים מעולמם של הילדים. אני משתמשת בספר לעתים קרובות והילדים נהנים ומבקשים שאספר להם שוב ושוב...ישר כוח גדול!"

סיגל בירן

"לדלית, ברצוני לציין את החיבור של נכדותייך לספרך המקסים "עולמו של דניאל", מעת הבאת הספר לביתי נכדותיי אינן מרפות מהספר, ליה בת ארבע וחצי מרותקת, מתענגת על כל מילה שיוצאת מפי והדר בת השנה וחצי יושבת על ברכי ומקשיבה, כאשר אני מסיימת להקריא הקטנה מצביעה שוב על הספר ובגמגומה התינוקי מבקשת שאקריא לה. זהו ספר מיוחד המקנה ערכים ועצב את אופיו של הילד כבר מהגיל הרך. אני ממליצה בלב חם להורים, סבים וסבתות להכניס את הספר הזה לביתכם."