ליצירת קשר 052-7330456

הרצאות

  • שפות האהבה ותקשורת יעילה– הרצאה מרתקת וייחודית לפיה לכל אדם יש “מיכל אהבה” אשר מתמלא כאשר מדברים את השפה הנכונה, בהרצאה ילמדו שש שפות לאהבה, כיצד לגרום לאדם להרגיש אהוב? כיצד לזהות את שפת האהבה? תקשורת יעילה ההרצאה מלווה בסיפורים מעניינים מחדר הטיפול וחוויות אישיות מחיי המרצה, הרצאה שיוצרת התלהבות ועניין בכל פעם מחדש.
  • הסודות מחדר הטיפול– הרצאה של מטפלת ומטופל החושפים יחד את תהליך הטיפול, מטרת ההרצאה היא העלאת המודעות לכוחות הטיפול על עיצוב חיינו מחדש, בהרצאה נחשף סיפורו האישי של מטופל שהגיע לטיפול בכעסים לאחר שהסתבך עם החוק ומתאר את חייו לפני ואחרי הטיפול, מרגש, מרתק ומשאיר את הקהל עם מחשבה והשראה.
  • סבתאות בעידן המודרני– הרצאה מרתקת המלווה במצגת וכוללת את הנושאים הבאים: שינויים חברתיים המשפיעים על נושא הסבתאות, הסבתאות ה”חדשה” לעומת ה”ישנה”, סגנונות סבתאות בעידן המודרני, דילמות מעולם הסבתאות, תפקידים בסבתאות, טעויות נפוצות בנושא הסבתאות, לעזור כמה ולמה? חיזוק הקשר עם הנכדים, יחסי מתבגרים עם סבים וסבתות, כיצד להתקרב לנכדים ועוד…
  • "רכבת הכעס"– הרצאה מומלצת וייחודית המספקת כלים להתמודדות עם לחצים וכעסים, הגברת המודעות להשפעת הכעס על חיינו, חשיבה חיובית, סוגי כעסים, חלקי המוח המשפיעים על הכעס, כעס וילדים, ההרצאה מלווה בסיפורים מעניינים מחדר הטיפול.

על המרצה

דלית הלוי סיטרוק, בעלת קליניקה פרטית בגן יבנה, עוסקת בטיפול / ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי, בהדרכת הורים ובטיפול בכעסים. מרצה בכירה ב"מרכז להורות משמעותית" באשדוד ובסקטור הפרטי ומנחת סדנאות (הופיעה מס' פעמים בערוץ 10, ערוץ 2, ראיונות רדיו, ירחון "הורים וילדים" ועוד…) בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית יישומית- התמחות בייעוץ חינוכי, תואר ראשון בפסיכולוגיה (אוניברסיטת "בן גוריון"), בוגרת לימודי טיפול משפחתי וזוגי (תוכנית תלת שנתית במכון "שילובים"),בוגרת קורס גישור, בוגרת קורס NLP, מוסמכת ע"י אגודת איל"ט (אגודת ישראלית לייעוץ טיפולי), מחברת הספר "עולמו של דניאל", מנחת הורים, בעבר במגזר הציבורי בפנימיית "בית אפל" (פנימייה שיקומית לילדים ונוער בסיכון) ובהדרכות הורים וצוותים בבתי ספר ובגנים.
המלצה מהרשות העירונית אשדוד: HARASHUT
המלצה ממרכז טיפולי למתמכרים: ASHDOD

המלצות

כרמלה מתנה, רכזת הרצאות קאנטרי אזורים רחובות

"לדלית, ברצוני להודות לך על ההרצאה המרתקת בנושא סבתאות בעידן המודרני, אין ספק שבהרצאתך המרתקת והמסקרנת תרמת לראייה חיובית, מלאת אופטימיות ועם הרבה נקודות למחשבה. ברצוני לציין שהמשתתפים בהרצאה נהנו מאוד מהערב המיוחד במינו והביעו תודתם לך"

מעון אמונה, חולון

"ארחנו את דלית הלוי סיטרוק להרצאה מרתקת בנושא התמודדות עם לחץ וכעסים במשפחה. נהנינו מאוד, ההורים יצאו עם כלים חדשים. מומלץ מאוד!"

מירה ניר, רכזת תרבות ופנאי ע.ל.ה

"דלית שלום רב, עמותת ע.ל.ה מודה לך על ההרצאה המעניינת בנושא טיפול בכעסים בגיל השלישי, הנוכחים בהרצאה האזינו בקשב לדברים החשובים שנאמרו, תבורכי"

צביה, בית הלן קלר

"דלית היקרה, תודה ענקית, בשם קבוצת הנשים והצוות אנו מודות על הרצאה מרתקת בנושא כעסים, הצלחת להאיר ולהבהיר את הנושא המורכב, הבחנת כי נשים ביקשו הרצאה נוספת שלך...אין צורך להוסיף מילים. שוב תודה בשם כל נשות חוג "על הבוקר"